We wtorek tj. 28.11.2023 w Drzonkowie odbył się półfinał wojewódzki w tenisie stołowym.

Znakomicie spisały się w nim nasze dziewczyny: siostry Basia i Małgosia Jasińskie zajmując 2 miejsce i zdobywając awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11 grudnia w Otyniu.

Gratulujemy!

16 listopada odbyły się Mistrzostwa Miasta w koszykówce dziewcząt w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci. Znakomicie zareprezrntowala się nasza drużyna zdobywając 1 miejsce i tytuł Mistrzyń Miasta oraz awans do turnieju rejonowego.

z klasy 6a

Anastasiia Izychenko, Magdalena Florek, Amelia Korba, Nadia Krystek, Lena Popiel

z klasy 6b

Wiktoria Małys, Natalia Prusik, Oliwia Tomczak

z klasy 5b

Sandra Daleka, Liwia Krystek oraz Natalia Fortuna.

Wielkie brawa i gratulacje!

Dzisiaj, tj. w czwartek 19 października 2023 r. w Drzonkowie odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym organizowane przez MOSiR.

Świetnie spisali się uczniowie naszej szkoły zajmując:

I miejsce w kategorii dziewcząt

II miejsce w kategorii chłopców

Skład naszej reprezentacji:

Barbara Jasińska, Wiktoria Małys z 6b oraz Małgorzata Jasińska 3b

Mateusz Wasiak, Kajetan Jarmużek, Mateusz Szczepaniak z 6b

GRATULUJEMY!

24 lutego 2020 r. odbył się turniej koszykówki chłopców w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Startowało 10 Szkół Podstawowych, które zostały podzielone na trzy grupy eliminacyjne. Nasza szkoła z wyraźną przewagą wygrała swoją grupę i awansowała do finału, w którym zmierzyła się ze Szkoła Podstawową nr 18 oraz ze Szkoła Podstawową nr 10. Po zaciętych pojedynkach zdobyliśmy drugie miejsce i awansowaliśmy do zawodów rejonowych.

Adam Łada – 8a

Miłosz Polewski – 8a

Wiktor Pawłowski – 8c

Hubert Smoliński – 8c

Julian Żmudzin – 8c

Kuba Kucza – 7c

Opiekun drużyny – Danuta Walczak

W dniu 26 listopada szkolna reprezentacja chłopców w unihokeju wzięła udział w Mistrzostwach Zielonej Góry w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w Zespole Edukacyjnym nr 1. Po świetnych trzech meczach nasza drużyna zajęła drugie miejsce.

Do wywalczenia tytułu mistrzowskiego zabrakło naprawdę niewiele. W ostatnim meczu z drużyną SP5, która to wywalczyła złote krążki, nasi reprezentanci zremisowali 1:1. Jedna bramka więcej dla naszych i to oni cieszyli by się z mistrzostwa i awansu do półfinałów wojewódzkich.

Wicemistrzostwo to jednak wspaniały wynik i należą się ogromne gratulacje dla naszych zawodników, którzy pokazali kawał dobrego unihokeja i w pełni zasłużenie zdobyli srebrne medale. Brawo!

Rafał Prokopowicz – kapitan

Damian Brajerek – bramkarz